ARBES partnerem konference SVĚT INFORMATIKY VE FINANČNICTVÍ

Přijměte pozvání na odbornou konferenci  „Svět informatiky ve finančnictví“, jejímž organizátorem je společnost Exponet a hlavním partnerem ARBES Technologies.

 

Požadují vaši zákazníci moderní internetové a mobilní bankovnictví?

Chcete být pružní v tvorbě a nabídce finančních produktů a služeb?

Přemýšlíte o zavedení moderního bankovního řešení, jako má například AirBank?

 

Pak si přijďte poslechnout, jaké jsou dnes trendy v oblasti moderních bankovních a finančních informačních systémů a jak je možné s jejich pomocí získat výraznou konkurenční výhodu.

Srdečně Vás zveme na odbornou konferenci Svět informatiky ve finančnictví, jejímž organizátorem je společnost Exponet.
Akce se uskuteční ve čtvrtek 8. října 2013 v CITY CONGRESS, nejvýše položeném kongresovém centru v Praze, ve 27. patře budovy City Tower, Hvězdova 1716/2b, Praha 4.
 

ARBES Technologies, hlavní partner konference, vystoupí s dvěma podnětnými prezentacemi:
 

Implementace flexibilního core banking systému

Petr Pilař, ředitel divize Bankovních systémů ARBES Technologies

ARBES Technologies je tvůrcem core banking systému ARBES OBS. Toto řešení je platformou pro stavbu banky, družstevní záložny či úvěrové společnosti. Na zkušenostech z implementací v různých zemích od Evropy po Asii budou prezentovány řešené problémy, zvolené přístupy, rizika a benefity použitého přístupu v rámci architektury a obchodního zaměření klienta.

 

Moderní multikanálové řešení pro Front-end

Václav Votípka, Architekt divize Bankovních systémů ARBES Technologies

Všechny organizace finančního sektoru řeší, jakým způsobem využít moderní technologie k poskytování nových, zajímavých produktů a služeb. V dnešní konkurenční době zákazník volí kanál, který mu vyhovuje a očekává, že mu poskytne maximální míru komfortu. Banka pak očekává, že pomocí moderních technologií nabídne produkty a služby rychleji, kvalitněji a levněji. ARBES Technologies na příkladu nové generace front-end řešení ukáže, kde leží budoucnost využití technologií Internetu.

 

Více informací o programu konference naleznete zde.

Účast na konferenci je zdarma.