Asseco Solutions má nového produktového manažera pro Helios Orange

Informační systém pro střední firmy Helios Orange získal do svého týmu důležitou posilu v osobě nového produktového manažera. Stal se jím Lukáš Rezek (naroz. 1986), který v Asseco Solutions pečuje o klienty využívající informační systém HELIOS Orange.

Před svým nástupem do Asseco Solutions působil Lukáš Rezek ve velké stravenkové firmě, kde měl na starosti rozvoj objednávkového systému a mobilní aplikace. Zatoužil však po změně, a protože ho lákal svět ERP systémů, rozhodl se pro Asseco Solutions.

„Baví mě, že můžu pomáhat firmám, aby rostly a dosahovaly stále lepších výsledků,“ říká. „Zároveň oceňuji, že se můžu učit od těch nejlepších specialistů na českém trhu. A také se mi na pozici produktového manažera líbí, že vidím, jak to ve známých velkých firmách opravdu funguje. Není mnoho zaměstnání, kde se můžete koukat úspěšným společnostem přímo do „kuchyně“.“

Lukáš Rezek je absolventem oboru trenérství vytrvalostních sportů na FTVS Univerzity Karlovy. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině a sportu.