Brněnská vila Tugendhat zažila prezentaci Byznys ERP

V měsíci dubnu uspořádala společnost J.K.R., divize Brno, prezentaci podnikového informačního systému Byznys. Konala se v prostorách brněnské funkcionalistické vily Tugendhat, která je jako jediná památka moderní architektury v České republice zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Akce byla rozdělena na dvě části. Nejprve za účasti kvalifikovaného průvodce proběhla prohlídka veškerých přístupných prostor objektu a pak již následovala prezentace ERP BYZNYS pro potenciální zákazníky, situovaná v příjemném prostředí suterénu vily. Systém byl prezentován panem Jiřím Rákosníkem, obchodním ředitelem J.K.R. spol. s .r.o.

Přítomné zaujala především rychlost, jednoduchost a provázanost jednotlivých modulů BYZNYSu, dále pak např. možnost uživatelského nastavení, přímé reporty do MS Excel, Business Intelligence , nástroje pro analýzy aj.

Přítomní manažeři významných firem projevili zájem dozvědět se více o systému BYZNYS a jeho modulech, stejně tak jako o možnostech praktického využití v jejich firmách. Celá konference pak byla zakončena bohatou diskusí mezi účastníky a zástupci společnosti J.K.R.

JKR prezentace Byznys ERP - Tugendhat