Konference ARBES OBS DAY 2013

 

Požadují vaši zákazníci moderní internetové a mobilní bankovnictví?
Chcete být pružní v tvorbě a nabídce finančních produktů a služeb díky nejmodernějšímu bankovnímu systému ve střední Evropě?
Přemýšlíte o zavedení moderního bankovního řešení, jako má například AirBank?
Chcete být úspěšní jako naši klienti AirBank, Home Credit Bank či Záložna Creditas?

 

 

Pak si přijďte poslechnout, jaké jsou dnes trendy v oblasti moderních bankovních a finančních informačních systémů a jak je možné s jejich pomocí získat výraznou konkurenční výhodu.

Srdečně Vás zveme na odbornou konferenci věnovanou úspěšnému bankovnímu systému ARBES OBS a problematice provozu bankovních a finančních řešení. Akce se uskuteční ve čtvrtek 23. května 2013 v CITY CONGRESS, nejvýše položeném kongresovém centru v Praze, ve 27. patře budovy City Tower, Hvězdova 1716/2b, Praha 4..

Kromě odborných prezentací zazní i případové studie prezentované zástupci společností AirBank a Záložna Creditas.

Konference je určena pro technický i obchodní management bank, spořitelních družstev, stavebních spořitelen a nebankovních organizací, stejně jako pro odborné konzultační firmy, které se pohybují v bankovním sektoru.

Partnery konference jsou společnosti Oracle a BSC, mediálními partnery tituly Bankovnictví, E15, přílohy Hospodářských novin a Ekonomu Finance a ICT Revue, Obchod&Finance a Právo&Byznys.

Účast na konferenci je zdarma.

Registrovat se můžete e-mailem na adrese konference@arbes.com.