Ředitelem ARBES Technologies se stal Jan Denemark

Generálním ředitelem společnosti ARBES Technologies, předního evropského dodavatele softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví, se stal Jan Denemark (39), který dosud úspěšně vedl divizi ECM/BPM zabývající se systémy pro zpracování obsahu a automatizaci obchodních procesů. Na postu generálního ředitele vystřídal Zdeňka Pilze. V roli ředitele divize ECM/BPM ho nahradí Vojtěch Havránek, který ve společnosti ARBES Technologies působí již od loňského roku.

Cílem Jana Denemarka v pozici generálního ředitele je především inovace a rozvoj stávajících a nových produktů a služeb a vytvoření ucelené nabídky pro tuzemský i zahraniční trh. „Softwarová řešení ARBES jsou již dnes implementovaná napříč několika světovými kontinenty a očekávání od našich klientů nás vedou k rozšiřování našich služeb a produktů s cílem významnějšího pokrytí potřeb a požadavků finančních institucí. Chceme být první volbou v oblasti ICT partnerství finančních institucí a nabídnout našim klientům ucelená a komplexní řešení, profesionální služby a poradenství. Jestli uvažujete o založení banky, výměně core banking systému nebo přechodu k SOA architektuře, ARBES je tím správným partnerem,“ uvedl nový generální ředitel společnosti ARBES Technologies, Jan Denemark.  

Jan Denemark nastoupil do společnosti ARBES Technologies v roce 2012, kdy založil novou divizi ECM/BPM. Ta za rok své existence obhájila svou pozici a zrealizovala několik významných projektů. Před příchodem do společnosti ARBES Technologies působil Jan Denemark ve vedení společností Sinte a Creditinfo Solutions či jako Developement Manager v Poštové bance nebo šéf vertikály pro finanční instituce v regionu CEE ve společnosti CSC.  Disponuje tedy značnými zkušenostmi z IT a finančního segmentu, na který společnost ARBES Technologies primárně cílí.

Jan Denemark vystudoval obor Informační technologie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je ženatý a má čtyři děti.