Setkání uživatelů informačního systému IFS Aplikace

Srdečně Vás zveme na tradiční Setkání uživatelů IFS Aplikací, které se uskuteční 30.- 31.října 2012 v Hotelu SKI Nové Město na Moravě.
Jako každý rok Vám představíme aktuální novinky, které pro Vás společnost IFS neustále vyvíjí a připravuje. Tentokrát bude ve středu dění především nová generace IFS Aplikací, verze 8. Společně s našimi zákazníky jsme pro Vás připravili také řadu zajímavých příspěvků zaměřených na praktické využití IFS Aplikací v různých průmyslových odvětvích. Budete mít příležitost ke konzultacím s našimi odborníky i k praktickému seznámení se s demoverzí jednotlivých modulů IFS Aplikací.
Přijeďte již 30.10.2012 a prožijte s námi večer plný zábavy, jehož součástí bude bohatý raut a vinotéka plná excelentních vín se sommeliérem, který Vás všemi víny provede. Nevšední hudební zážitek k poslechu i tanci zajistí skupina Las Vegas se svou kostýmovou show. Samozřejmě můžete využít také všech sportovních a relaxačních možností, které Hotel SKI v Novém Městě na Moravě nabízí. Pozvánku, společně s podrobným programem tohoto setkání naleznete na www.ifsaplikace.cz/setkani-uzivatelu-2012/. Svou účast na setkání prosím potvrďte vyplněním registračního formuláře.
Těšíme se na setkání s Vámi.
Kontakt:
Eva Říčařová – Marketing Manager
Tel.: +420 227 031 280, Mob.: +420 734 360 555, E-mail: eva.ricarova@ifsworld.com
Pro ubytované máme připravený bohatý večerní program, zájemci mohou využít také sportovní možnosti, které jsou dostupné přímo v komplexu hotelu (minigolf, tenisové kurty, moderní wellness centrum s vířivkou či bazén s protiproudem).