Začíná další ročník soutěže Diplomová práce roku

ICT UNIE, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, vyhlásila další ročník soutěže Diplomová práce roku. Soutěže, jíž je ABRA Software hrdým zakladatelem a kterou ICT Unii v rámci objektivity předala před rokem.

Právě vyhlášený 8. ročník je tak již druhým ročníkem v režii ICT Unie a ABRA nyní figuruje jako partner kategorie Podnikové informační systémy.

Zúčastnit se mohou studenti, kteří v akademickém roce 2012/2013 obhajují svou diplomovou či bakalářskou práci na téma z oboru informatiky nebo telekomunikací. Cílem soutěže je zvýšení prestiže technologicky zaměřeného studia, ocenění nadaných studentů i prohloubení spolupráce mezi vysokými školami a komerční sférou. Nad soutěží převzaly záštitu Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Odměna pro vítěze či vítězku v každé ze šesti kategorií činí 50 000 korun,
2. místo bude ohodnoceno částkou 10 000 korun, 3. místo částkou 5 000 korun a soutěžící na 4. až 6. příčce získají 1 000 korun.  Soutěžní práce bude posuzovat odborná porota sestavená z vysokoškolských pedagogů a zástupců ICT firem.

Uzávěrka přihlášek je 19. 7. 2013.

Další informace o projektu ICT Diplomová práce roku najdete na adrese:www.diplomovaprace.cz