Exact spouští aplikaci pro Windows Phone

Praha, 20. srpna 2012 – Exact Synergy od Exactu se stává nejnovějším přírůstkem do portfolia aplikací Windows Phone. Aplikace umožňuje použití CRM, HRM a funkcí workflow v rámci Exact Synergy Enterprise přímo z Windows Phone. Exact Synergy je pro Windows Phone k dispozici zdarma na Windows Phone Marketplace.

Kromě verze pro Windows Phone jsou výhody mobilní aplikace Exact Synergy zákazníkům k dispozici také ve verzích pro iPad, iPhone a Android. S aplikací lze například řídit workflow podniku a kontrolovat údaje zákazníků. Řízení nákladů je s touto aplikací velmi snadné: jednoduše pošlete snímek účtenky, vyfocený vestavěným fotoaparátem. Další oblíbenou funkcí aplikace Exact Synergy je jednoduché zadávávání odpracovaných hodin nebo žádost o volno.

„Rozhodli jsme se nabídnout vlastní aplikace vedle stávající mobilní verze Exact Synergy,“ říká marketingový manažer Ondřej Kučera. „Naši klienti si přejí do zaměstnání přinášet vlastní přístroje a pracovat s nimi. Uvolněním Exact Synergy pro Windows Phone jsme dále rozšířili stávající porfolio aplikací a umožnili ještě většímu počtu našich zákazníků dělat věci tak, jak sami chtějí.“