Fórum inspirace proběhne již tento týden

Nezisková konference FÓRUM INSPIRACE, na které budou známé osobnosti českého podnikatelského prostředí sdílet své zkušenosti a znalosti s účastníky z řad podnikatelů i studentů, proběhne již tento týden, a to ve dnech 13. a 14. září 2012 v novém Kongresovém centru ve Zlíně.

 

 
 
 
 
 
 
Inspirací prvního ročníku neziskové konference Fórum INSPIRACE, která proběhne 13. – 14. 9., je Baťa a jeho odkaz a slavná soustava řízení.
 
Účastníci konference si z přednášek a doprovodného programu odnesou především inspiraci pro své vlastní podnikání. Organizátoři si kladu za cíl z dlouhodobého hlediska podporovat tradiční česko-slovenskou manažerskou školu a férové podnikatelské prostředí.
 
Na Baťův odkaz navážou přednášející, kteří budou sdílet své podnikatelské zkušenosti. O své znalosti se podělí úspěšní podnikatelé, často se světovými úspěchy, kteří běžně na konferencích nevystupují. 
 
O své know-how se tak s účastníky podělí například světoznámá architektka Eva Jiřičná, zakladatel Papiriusu a projektu Dobrý Anděl Petr Sýkora, nebo Václav Novák, který pomohl v minulosti restrukturalizovat takové podniky, jako jsou ČSA nebo Vítkovice. 
 
Konference je určena především podnikatelům a vedoucím pracovníkům se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem.
 
Program přednášek a diskuzních panelů je otevřen také pro vysokoškolské studenty, kterým Fórum INSPIRACE nabízí příležitost setkat se s těmi nejúspěšnějšími z českého podnikatelského prostředí.
 
Registrace probíhají on-line na www.forum-inspirace.cz/registrace do středy a pro případné zájemce i na místě.
ABRA Software dlouhodobě podporuje podnikatelské prostředí a oblast vzdělávání. Patří mezi zakladatele soutěže o nejlepší diplomovou práci „Diplomová práce roku“, podporuje projekty bojující za zlepšení kvality vzdělávání a podnikání v České republice a na Slovensku.
 
Fórum INSPIRACE mediálně podpořilo vydavatelství Economia se svými tituly Ekonom a Hospodářské noviny, dále pak luxusní dvouměsíčníky Culinary art of living a Business Woman.
Program konference a další podrobné informace najdete na www.forum-inspirace.cz