Inovace a Inspirace 2012 partnerem Fóra INSPIRACE

logo Inovace InspiraceFórum inspirace a jednodenní pražská letní konference Inovace & Inspirace 2012 spolu hrají v tandemu.

Podobná myšlenka, stejný entusiasmus a lidská energie stojí za projekty obou konferencí, ač každá z nich nabízí něco trošku jiného.Konference Inovace & Inspirace 2012 nabízí zajímavý a inspirativní pohled na podnikání zejména z pohledu marketingu, a tím doplňuje filosofii Fóra inspirace. Stává se tak partnerskou konferencí Fóra.

Rádi bychom vás tedy pozvali na konferenci Inovace & Inspirace 2012, která se koná v pražském Národním muzeu 26. července.

Do konference zbývá přesně týden. Registrujte se na www.inovace-inspirace.cz, pokud při registraci uvedete heslo “ABRA”, získáte slevu 20% ze vstupného (finální cena je pro vás tedy pouze 2 600 Kč bez DPH).

Netradiční konference, která chce přinášet především pozitivní informace, proběhne ve velkorysých prostorách nové budovy Národního muzea (bývalé Federální shromáždění).
Pořadatelům se podařilo oslovit unikátní mix osobností zejména z oblasti marketingu, z nichž většina běžně nepřednáší nebo na podobném fóru vystoupí vůbec poprvé. ABRA Software jakožto pořadatel Fóra inspirace je partnerem celé akce.

Co uvidíte: Příběhy úspěšných, média, marketing, multimédia, inovace.

Mimo jiné vystoupí pan Leoš Novotný, který aktuálně spouští nové vlaky LEO Express a zajímavou řečnicí bude i Lenka Kučerová, které působila dlouhá léta v Silicon Valley. Známý investor a vizionář Pavel Doležal představí nové trendy v oslovování zákazníka. Mezi řečníky promluví i pan Jiří Fraus, zakladatel stejnojmenného nakladatelství na téma budoucnost našich dětí a nové možnosti.  Poté také poprvé na veřejnosti vystoupí pan Peter Schier (Popron), který se z emigranta stal úspěšným podnikatelem v Německu, pak v novém Československu, prorazil v hudební branži a poté před pádem trhu transformoval své hudební vydavatelství do jednoho z nejúspěšnějších zásilkových obchodů.

Vystoupí i pan Sion, generální ředitel Café Dallmayr, značky, která existuje přes 300 let. Přednáška o tom, že jsou i vyšší hodnoty než zisk za pár let.

V druhé části programu uvidíte řadu nových možností v oslovování a získávání zákazníků. Vít Horký z firmy Brand Embassy bude mluvit o systémech, které umí sledovat nespokojené i spokojené zákazníky napříč internetem a sociálními sítěmi. Lidé, kteří si postěžují na produkt nebo službu jsou okamžitě identifikováni a je jim nabídnuto řešení. Petr Šimeček z firmy Keboola zodpoví otázku, zda je Orwell tady. Co už vše víme o zákaznících a co se dá použít. Budoucnost práce s daty a zákazníky.

O firemních hodnotách, budování firem a motivaci pohovoří známý netradiční kněz a duchovní myslitel  Zbigniew “Zibi“ Czendlik.
Těšit se můžete nejen přednášky, ale i na řadu stánků s konkrétními ukázkami nejnovějších možností, trendů a vychytávek.

Více informací naleznete na: www.inovace-inspirace.cz/