Setkání uživatelů informačního systému IFS

Společnost IFS Czech ve spolupráci se svým významným implementačním partnerem společností ALTEC uspořádala další ročník tradičního Setkání uživatelů podnikového informačního systému IFS Aplikací. Účastníky v úvodu prvního dne přivítal Zdeněk Fous, výkonný ředitel IFS pro Českou a Slovenskou republiku a František Čulík, generální ředitel společnosti ALTEC a.s. Odbornou část akce následně zahájil Pavel Bláhovec, ředitel obchodu a supportu IFS Czech, představením novinek verze IFS Aplikace 7.5. CPS7.
Účastníky akce nejvíce zaujala témata projektového řízení, konkrétně pak nové projektově orientované řešení IFS Project Based Solution, které na setkání představil Jozef Kovačik, ředitel IFS Slovakia. Další velmi zajímavou prezentací, která oslovila řadu uživatelů, bylo představení Financí a Business Analytics. Toto řešení spolu s Pavlem Štanclem, konzultantem IFS Czech, představil Petr Podbraný ze společnosti Oracle.

Významným hostem setkání byl Marcin Taranek, president IFS CEE (Central&East Europe), který na začátku druhého dne promluvil o strategii IFS na lokálních trzích a podpoře, kterou korporace věnuje jednotlivým regionům. Nastíněna byla tak obchodní strategie IFS pro rok 2012, která koresponduje s cílem stát se jedním z předních dodavatelů ERP řešení pro výrobní segment v České a Slovenské republice.