Společnost IFS™ uvádí nové aplikace pro smartphony

IFS, globální společnost zabývající se vývojem podnikových aplikací, uvádí sedm nových aplikací pro smartphony, které jsou součástí řady IFS Touch Apps, a rozšiřují tak seznam aplikací pro Windows Phone a Windows 8. Nové aplikace jsou dostupné přes Google Play Store, Apple App Store a Windows Marketplace. Nabízejí intuitivní mobilní funkce například z oblasti lidských zdrojů, správy vztahů se zákazníky, ad-hoc vykazování, vyhledávání mobilních aplikací, správy vozového parku a služeb podpory společnosti IFS.

Po vydání IFS Notify Me, cloudové aplikace pro smartphony určené ke schvalování nákupů, výdajů a faktur, společnost IFS nyní rozšiřuje svou nabídku o sedm nových aplikací. IFS navíc vydává aplikaci IFS Notify Me pro platformy Windows Phone a Windows 8.

Novými přírůstky do sady IFS Touch Apps jsou:

IFS Time Tracker pro vykazování a potvrzování docházky a času stráveného na projektech apod.

IFS Trip Tracker je určena k vykazování cestovních nákladů jednotlivých pracovníků v reálném čase.

IFS Sales Companion slouží prodejcům ke správě zákazníků, úloh a příležitostí.

IFS Quick Reports pomáhá se spouštěním a zobrazováním ad-hoc výkazů na mobilních zařízeních.

IFS Quick Facts se zaměřuje na rychlé vyhledávání klíčových slov v libovolném objektu IFS Aplikací.

IFS Flight Log umožňuje spravovat provozní data platforem v sektoru letectví a obrany.

IFS Support Companion zajišťuje interakci se středisky podpory společnosti IFS.

„Zaměřili jsme se na skutečné potřeby našich pracovníků v terénu, a proto jsme dokázali vyvinout koncepci aplikací, která nabízí uživatelům snadné použití a vysokou bezpečnost. Tím se nám podařilo zlepšit přijetí ze strany uživatelů a zvýšit efektivitu,“ říká Dan Matthews, technický ředitel společnosti IFS. „Funkce nových „dotykových aplikací“ naši zákazníci hodnotí velmi kladně a prohlašují, že přesně odpovídají jejich potřebám. I nadále budeme pokračovat ve vytváření elegantních aplikací nabitých funkcemi, jejichž vyzkoušení, pořízení a použití jsou velmi snadné.“

Jedinečným využitím cloudové technologie společnost IFS zaplňuje mezeru mezi rychle se vyvíjejícím světem moderních telefonů a aplikací a pomaleji reagujícím světem ERP softwaru. Aplikace již tolik nekomunikují přímo se zázemím ERP, ale spíše se službami běžícími přímo uvnitř IFS Cloud.

Aplikace IFS Touch Apps jsou navrženy tak, aby pracovníkům v terénu usnadnily práci. Zaměřují se na rychlé dokončení úloh a nabízejí uživatelům pouze relevantní informace. V neposlední řadě pak minimalizují nutnost psaní a umožňují uživatelům aplikaci v kterémkoli bodě ukončit a později pokračovat ze stejného místa.

O společnosti IFS

IFS je veřejně obchodovaná společnost (OMX STO: IFS) založená v roce 1983, která vyvíjí, dodává a implementuje systém IFS Applications™, plně integrovanou sadu aplikací pro plánování podnikových prostředků založenou na technologii SOA. Společnost má více než 2 000 zákazníků ve více než 50 zemích a soustředí se na sedm hlavních odvětví: letectví a obranu, technické služby a telekomunikace, strojírenství, zpracovatelský průmysl, automobilový průmysl, maloobchod a velkoobchod, stavební průmysl a správu služeb. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s. r. o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia s.r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Více informací naleznete na www.IFSWORLD.com a www.ALTEC.cz.