Ve Zlíně se setkají 4 generace podnikatelských genů

Pro všechny, které přitahuje podnikání a rádi se inspirují podnikatelským duchem je určen seminář „Češi na špici“, který se koná v úterý 22. 5. v Kongresovém centru ve Zlíně.

Na akci proběhne premiéra krátkého dokumentu s pamětníky Baťovy éry a následovat budou vystoupení 4 úspěšných podnikatelů se svými zkušenostmi a inspirativními příběhy.

Na akci vystoupí Miroslav Hofman (2N Telekomunikace), kterému se podařilo prorazit do více než sto zemí světa s českými telekomunikačními zařízeními. Zakladatel ABRA Software Jaroslav Řasa, jehož informační systém dnes využívá deset tisíc uživatelů. Evžen Varadínek majitel jedné z největších distribučních firem SWS ze Slušovic s obratem přes 6mld.Kč. Jan Vrba majitel strojírenské firmy ACE-TECH ze Zlína, která dostala ocenění „Štika průmyslu“ za nejrychleji rostoucí firmu roku.

Účastníkům semináře bude umožněna účast na kurzu pro začínající podnikatele dotovaném nadací Citifoundation.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu je nutná registrace na tel.: 242 480 242 nebo na adrese:
http://www.ferbyznys.cz/bata

Cílem seminářů a obsahem videí obecně prospěšné společnosti Prosperita je zviditelňovat skutečné osobnosti a vzory férového podnikání, motivovat k vlastní podnikatelské aktivitě s využitím zkušeností úspěšných. Tyto důležité prvky se jen velmi zřídka objevují ve vzdělávacím systému, a proto jsou nejen u mladých lidí populární.