Zveme vás na unikátní Digital Briefing 2013

Digital Briefing 2013 aneb Online & Mobile Trends 2013


5.12. 2012 v pražském kině ATLAS poprvé v České republice proběhne konference na téma nových medií a technologií, kterou ABRA Software v rámci svých partnerských aktivit podporuje.

Na konferenci vystoupí řada zajímavých řečníků. Například Jan Řežáb, CEO Social Bakers odřekl kvůli této konferenci účast na podobné akci v Abu Dabí, nedávno se setkal s Markem Zuckerbergem, co mu řekl? Proč změnil Facebook algoritmus a funguje ještě pro značky a firmy?

Marketingový ředitel McDonald’s David Werner představí nejlepší mobilní aplikaci roku 2012. Michal Pastier, kreativní ředitel Zaraguza Digital, která je skokanem roku na světovém trhu (Facebook ji zařadil mezi 20 nejkreativnějších agentur na světě) a nejlépe hodnocený řečník konference Marketing & Sales, představí nové případové studie – spojení kreativity a Digitalu.

Jiří Maier, Brand Manager Nescafé Dolce Gusto ukáže zcela novou koncepci online věrnostního programu a další zcela konkrétní témata. Matěj Novák, matador českého výkonnostního internetu představí zcela nový systém efektivity online reklamy.
Brand Manager IBM CEE Viktor Laštovka představí studii jak myslí marketéři na světových trzích.

Konference si dále klade za úkol zodpovědět jaké novinky pro příští rok přináší Facebook a Google. Jak nově v digitálních kanálech používat KPI's. Jaké nové a efektivnější obchodní modely nabízí internetové servery. Jak se bude měnit penetrace a využití internetu & mobilů.

Těšit se můžete na nadstandardní prostor pro otázky a networking. Více informací najdete v programu s profilem řečníků.

Akce je určena jak pro odborníky, tak pro marketéry, šéfy značek, podnikatele a kohokoliv, koho zajímají nové směry v komunikaci.
Konferenci pořádá časopis DIREKT a agentura Dark Side, akce volně navazuje na dny iDirektu předchozích let.

Pro prvních 100 přihlášených nabízíme zvýhodněnou cenu registrace 3 900 Kč. Neváhejte tedy a přihlaste se co nejdříve!

vstupenky si můžete zakoupit na www.idirekt.cz nebo přímo objednat u Ticketonu.

Source: Abra.eu